Soczewki biometryczne

Strona głównaSoczewki biometryczne

BIOMETRYCZNA PRECYZJA

TECHNOLOGIA DNEYE®

Technologia DNEye® to jedyna technologia na świecie, która pozwala na stworzenie soczewek okularowych  dopasowanych idealnie do Ciebie - dzięki przeniesieniu ponad 7000 punktów pomiarowych z Twojego oka na soczewkę okularową. Jakie dane są brane pod uwagę przy projektowaniu nowoczesnych soczewek okularowych? Wartości wady wzroku z dokładnością do 0,01D w warunkach dziennych i nocnych, aberracje wyższego i niższego rzędu w dali i bliży, wielkość źrenic w warunkach fotopowych i mezopowych, topografia rogówki, budowa oka: głębokość komory przedniej, grubość soczewki, długość gałki ocznej. Dodajemy do tego pełne badanie optometryczne - pomiar widzenia jednoocznego, obuocznego, stanu akomodacji, ciśnienia wewnątrzgałkowego z pachymetrią -  i co dalej?

KAŻDE OKO JEST INNE

TECHNOLOGIA B.I.G. VISION®

Budowa naszego oka jest tak samo indywidualna jak odcisk naszego palca - opierając się na uproszczonych schematach nie jesteśmy w stanie wykonać w pełni spersonalizowanych soczewek okularowych.
Biometryczne pomiary w technologii DNEye®, pełne badanie optometryczne oraz pomiary z kamery do wideocentracji opraw 3D Impressionist® 4 - dopiero łącząc te trzy składowe posiadamy komplet danych wymaganych do stworzenia najbardziej zaawansowanych soczewek progresywnych i jednoogniskowych - indywidualnie "szytych na miarę" dla każdego użytkownika okularów.
 

TWORZENIE MODELU OKA

PRODUKCJA SOCZEWEK

Zmierzone przez nas dane o budowie oka, wadzie wzroku i położeniu oprawy na twarzy przekazujemy firmie Rodenstock, która na podstawie opatentowanych algorytmów tworzy indywidalny biometryczny model oka. Model ten zostaje wykorzystany w kalkulacjach przy projektowaniu soczewek okularowych.
 
Soczewki spersonalizowane dają nam następujące korzyści:
▪️najszersze pole widzenia w soczewkach progresywnych i jednoogniskowych,
▪️najlepsze widzenie zmierzchowe,
▪️naturalny odbiór kolorów,
▪️wysoki kontrast widzenia.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii B.I.G. Vision® i skanerze DNEye® od Rodenstock?

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

color
https://gajdaoptyk.pl/wp-content/themes/hazel/
https://gajdaoptyk.pl/
#cec2ab
style1
paged
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/olivia1/gajdaoptyk.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
off
off